header

Гарантія якості

header

Краща ціна

header

Екологічно чистий матеріал

header

ПН - ПТ 8:45-17:30,
СБ - НД Приймаємо замовлення онлайн 24/7

search

Стільниці

Показувати:
Сортувати:
Стільниці

Схожі товари

Рекомендовані товари

Стільниці зі штучного каменю

Стільниця - одна з найважливіших частин кухонного гарнітура. На ній готують, кладуть посуд і продукти. Це не тільки робочий простір, але і основа інтер'єру кухні. Стильні кам'яні стільниці впевнено набирають популярність, все частіше використовуються при облаштуванні приміщення.

Види кам'яних стільниць

Найбільш часто в Україні для стільниць зі штучного каменю використовується акрил, кварцовий агломерат. Акрилові моделі легко очищати від забруднень, можна підібрати будь-який варіант забарвлення.

У класичний інтер'єр більш органічно впишеться стільниця із закругленою обробкою, для сучасного і лаконічного - прямий торець. Через роки експлуатації поверхня може почати стиратися або покриється дрібними подряпинами, але недорогі стільниці зі штучного каменю відмінно піддаються шліфовці.

Чому краще купити стільницю з каменю

Вибираючи між звичайним пластиком, натуральним і штучним каменем, краще віддати перевагу останньому. Це міцний і довговічний матеріал, який стане родзинкою вашої кухні.

Переваги недорогих стільниць зі штучного каменю:

  • можливість зробити виріб будь-яких габаритів без швів: волога не зможе проникнути в щілини, а поверхня буде мати естетичний вигляд;

  • штучний камінь не має пір, тому в стільниці не зможуть розмножуватися бактерії навіть при постійному контакті з водою і їжею;

  • стійкість до ударів і навантажень, простота в очищенні;

  • різноманітність кольорів - підібрати виріб можна під будь-який інтер'єр.

Компанія BrettaGranit пропонує купити в Києві стільниці зі штучного каменю високої якості. Виробництво виробів повністю безпечно, для виготовлення поверхонь використовується екологічно чиста сировина.