header

Гарантія якості

header

Краща ціна

header

Екологічно чистий матеріал

header

ПН - ПТ 8:45-17:30,
СБ - НД Приймаємо замовлення онлайн 24/7

search

Кухонні мийки

Показувати:
Сортувати:

Схожі товари

Рекомендовані товари

Раковина для кухні в інтернет-магазині - на що звертати увагу?

Купити мийку на кухню - це значить чітко оцінити приміщення, представити вже готовий інтер'єр. Але спочатку давайте визначимося, який може бути ваша раковина на кухню.

Розміри і матеріал

Вирішуємо питання форми і розміру. Адже раковини бувають:

  • круглі,
  • кутові,
  • прямі.

За розміром: великі, маленькі, глибокі і не дуже.

Визначаємося з кількістю чаш - це може бути одна чаша, а також кілька додаткових. Пам'ятайте, що кожна додаткова чаша - це плюс в ціні.

Мийки можуть бути «лівими» і «правими» в залежності від виконання. Відповідно, у випадку з «лівої» мийкою основна з чаш знаходиться зліва, в «правої» - права. Є більш універсальні варіанти, і в багатьох випадках варто вибрати таку, яка може бути успішно встановлена, незалежно від того, як доведеться розгорнути. За матеріалом виготовлення так само є вибір:

  • гранітні мийки;
  • з нержавіючої сталі;
  • керамічні.

 

Відеоматеріал - як вибрати мийку

 

Тип установки

Якщо ви не вирішили купити мийку на кухню, питання її правильної установки неминучий. Сьогодні найбільш популярний спосіб монтажу - виразний. У стільниці вирізується отвір, а вже в нього вбудовують раковину. Можна віддати перевагу способу врізання «під стільницю», а можна - в рівень з нею. Звичайно, тут потрібно детально слідувати інструкції по монтажу, а ще краще - довіритися фахівцеві, який бачив на своєму віку так багато, що проблем з естетикою кухонного приміщення не виникне. Варто зауважити, що є ще один тип - «накладна» раковина. Вона являє собою повністю верхню частину так званої тумби. Багато хто називає такий варіант застарілим, але це далеко не так - подібні варіанти і сьогодні користуються попитом.

Глибина

Насправді, з шириною мийки все більш-менш зрозуміло. Тут орієнтуйтеся на розміри Вашої кухні, на вже присутню там меблі і т.п. Найбільше запитань, як не дивно викликає глибина. Маленькі параметри мийки (гл.10-15 см) не зможуть уберегти стіни від забруднення, а дуже глибока модель (23 см) може привести до втоми рук і болю в попереку.

 

Відеоматеріал - як встановити раковину

 

 

Як і де замовити кухонну мийку в Україні?

Щоб не помилитися з вибором і у випадку виникнення питань - ми готові допомогти з замовленням кухонного миття в Україні:

Кухонні мийки

25 5