header

Гарантія якості

header

Краща ціна

header

Екологічно чистий матеріал

header

ПН - ПТ 8:45-17:30,
СБ - НД Приймаємо замовлення онлайн 24/7

search

Про нас

Компанія«ВrettaGranit» - займає лідируючі позиції з виробництва якісних гранітних мийок, які випереджають конкурентів і задовольняють потреби клієнтів.

Історія нашого бренду бере свій початок в 2010 році. Саме в цей період ми активно почали розвивати виробництво кухонних гранітних мийок і поступово розширювали горизонти нашого бізнесу, виходячи за рамки локального виготовлення.

 

Перша фабрика утворилася в місті Кропивницький, де ми і почали випускати перші гранітні мийки, давши нашому підприємству звучну назву – Bretta.

 

Вже до середини 2012 року, після старанної і копіткої роботи, спрямованої на поліпшення сервісу і методів збирання нашої продукції, ми вийшли на новий рівень і стали одними з кращих виробників гранітних мийок на території України.

 

Головна відмінність нашої компанії полягає в тому, що наші мийки виготовлені на найсучаснішому автоматизованому європейському обладнанні за Італійської технології B.N.G., в ній використовуються виключно високоякісні матеріали німецького виробництва.

Наші фахівці, які пройшли навчання в Німеччині, контролюють кожну партію поставки сировини і перевіряють якість готової продукції.

Завдяки цим факторам, ми гарантуємо якість нашого товару.

І можемо запропонувати своїм клієнтам масу переваг:

  • найкращу якість від виробника,
  • міцність,
  • надійність,
  • великий асортимент продукції,
  • співвідношення ціни та якості,
  • велика кольорова гамма

 

А сучасний дизайн приємно здивує кожного покупця.

Саме з цієї причини, купуючи гранітну мийку нашої продукції, ви робите правильний вибір і вдалу покупку!