header

Гарантія якості

header

Краща ціна

header

Екологічно чистий матеріал

header

ПН - ПТ 8:45-17:30,
СБ - НД Приймаємо замовлення онлайн 24/7

search

Про матеріали

Кухонні гранітні мийки українського виробництва "Bretta" виготовляються з якісного, міцного матеріалу, що складається на 80% з подрібнених частинок натурального граніту і на 20% модифікованого акрилу. Всі компоненти з'єднані в єдине ціле завдяки складному технологічному процесу розробленого нашою компанією. В наслідок цього складу кухонні мийки "Bretta" мають прекрасну стійкість до механічних пошкоджень, перепадів температури і впливу агресивних речовин.

 

Наші мийки виготовлені на європейському обладнанні за італійською технологією B.N.G., в ній використовуються виключно високоякісні матеріали німецького виробництва.

Технологія B.N.G. являє собою набір механізмів, які дозволяють формувати композитний матеріал, в основному реалізований за допомогою суміші акрилової смоли, заповненої кварцовими частинками різних розмірів.

Ми прагнули створити матеріал, що поєднує в собі властивості натурального каменю та технологічність сучасної композитної системи, і це у нас вийшло «BRETTA NATURAL GRANIT» по твердості перевершує натуральний камінь.