header

Гарантія якості

header

Краща ціна

header

Екологічно чистий матеріал

header

ПН - ПТ 8:45-17:30,
СБ - НД Приймаємо замовлення онлайн 24/7

search

Прямокутні мийки

Показувати:
Сортувати:
Прямокутні мийки

Схожі товари

Рекомендовані товари

Найчисленніший "загін в гвардії" кухонних раковин нашого інтернет-магазину Bretta (Київ) представляють мийки прямокутної форми. Близько двох сотень зразків різних параметрів, забарвлення, модифікації і матеріалів користуються популярністю у покупців, які прагнуть перетворити свої кухні в сучасні, функціональні і стильні.

 

У яких випадках краще купувати прямокутні мийки

 

Існує кілька простих правил, покликаних допомогти у вирішенні цього питання:

  1. При виборі дизайну мийки, в основі якого лежать форма і колір, важливо взяти до уваги загальний стиль кухні. Якщо в ньому домінують властиві хай-тек незграбні прямолінійні форми, це означає, що найкращим чином підійде прямокутна, в тому числі квадратна конфігурація раковини.
  2. Не завадило б врахувати обсяг кухонного простору і співвіднести з ним розміри купується сантехнічного вироби. Прямокутні мийки досить громіздкі: їх великі габарити за замовчуванням підійдуть лише для відносно просторих і середніх кухонь, а в малогабаритних стануть безглуздістю, захаращуючи собою настільки дефіцитні метри площі.

Популярність цих моделей пояснюється функціональністю і зручністю. Регулярно оновлюваний каталог товарів в магазині вселяє впевненість в тому, що вам вдасться швидко підшукати і купити відповідну конструкцію за ринковою вартістю.

 

Особливості мийок для кухні в формі прямокутника

 

Різноманітність раковин обумовлено великою кількістю властивих їм особливостей конструкції, використаних матеріалів, конфігурації, відтінків і розмірів.

Розрізняють такі підвиди з додатковою робочою поверхнею:

  • без крила (полки) - виділяються компактністю серед інших, правда, на шкоду функціоналу;
  • з крилом (полицею) або навіть двома - розташовуються на значній частині стільниці, розширюючи робочу зону для максимального виконання функцій.

Прямокутні конструкції розрізняються формою чаші. Крім стандартних у вигляді квадрата або прямокутника випускають моделі з круглими, геометрично складними чашами, або мають закруглені кути. Бувають раковини з однієї і двома секціями для миття посуду. Зустрічаються полуторні мийки, оснащені основний і малої чашами. Різна місткість обумовлена також величиною глибини відсіку. Найбільшу практичність демонструє глибина 18-20 см.

 

Різними можуть бути раковини за принципом розміщення на стільниці:

  • ліві;
  • праві;
  • симетричні як зразок універсальності. До них відносять вироби з харчової нержавійки без отвору під змішувач, яке вирізають вже під час монтажу з необхідною боку.

Для оснащення сучасної кухні зі стильним дизайном найчастіше звертають увагу на мийки з граніту. До складу так званого композитного матеріалу входить гранітна крихта і акрилова смола. Їх поєднання наділяє раковину особливою міцністю, довгостроковою привабливістю, безшумністю. Вона стійка до плісняви, агресивним реактивів і перепадів температур. Колірна гамма сприяє прийняттю найнесподіваніших дизайнерських рішень.

 

Доступні за ціною для покупця із середнім достатком раковини з нержавіючої сталі, стійкої до корозії.

 

Чому варто віддати перевагу Bretta

 

Замовити гранітні мийки сподобалася конфігурації в нашому інтернет магазині коштує хоча б тому, що на товар поширюється 5-річна гарантія якості виробника - української компанії Bretta. Секрет простий: ми використовуємо новітнє європейське обладнання, італійські технології і якісну сировину з Німеччини!

Прямокутні мийки

12 4.9